Вітаємо переможців районної олімпіади з хімії

07 грудня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 85 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Переможцями стали:

7 клас

І місце – Мохначук Тимофій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Іванова Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІ місце – Хмель Ярина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Філімонов Михайло, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІІ місце – Кнап Юлія, учениця Суємського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (уч. Шенюк Н.Г.);

ІІІ місце – Діхтярук Олег, учень Бущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Діхтярук Н.Р.);

ІІІ місце – Шевцова Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Жинчин Л.І.);

ІІІ місце – Станевич Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Лець Т.П.);

ІІІ місце – Фердус Саманта, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полюхович М.І.);

8 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Біндюк Христина, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Ковальчук Неоніла, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІ місце – Бойко Валерія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Олійник Станіслав, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІІ місце – Мельник Владислава, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Мельник Ірина, учениця Пятигірської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полякова О.В.);

 ІІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полюхович М.І.);

9 клас

І місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Гугайло Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Скора Дарина, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

10 клас

І місце – Клим’юк Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»  (уч. Мельник А.Б.);

ІІ місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – агроліцей» (уч. Ковальчук Л.І.);

11 клас

І місце – Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Шеретюк Катерина, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІІ місце – Герасимчук Аліна, учениця Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»  (уч. Александрук Н.В.);

ІІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.)

 

Посилання