Продовжують роботу постійні комісії районної ради

    12 грудня 2018 року в районній раді відбулися засідання постійних комісій  з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту під головуванням Миколи Пасічника та Наталії Єнич. Комісії розглянули та обговорили питання, які виносяться на розгляд чергової тридцять четвертої сесії  районної ради.

Членами комісій заслухано звіти про хід виконання районних програм економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік,роботи з обдарованою молоддю на 2016-2018 роки, створення єдиного інформаційного простору освіти району на період 2016-2018 років, програми із забезпечення участі громадськості Здолбунівщини у формуванні та реалізації державної політики і вивчення суспільної думки на період до 2018 року, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки. Термін дії даних програм закінчився і вони знімаються з контролю.

      Разом з тим,  депутати погодили нові районні програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Здолбунівському районі на період до 2020 року та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради на 2019-2021 роки.

      На обох комісіях були розглянуті бюджетні питання, а саме: про Здолбунівський районний бюджет на 2019 рік та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якими ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук.

      Обговорили і погодили члени комісій проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік, план роботи  районної ради на 2019 рік, штатний розпис та режим роботи комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області,  Статут Комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради та передавальний акт Здолбунівської центральної районної лікарні.

Розглядалося на обох комісіях і  кадрове питання: про контракт з   директором Уїздецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області. Депутати одноголосно погодили кандидатуру Тимощука Миколи Олексійовича, який попередньо конкурсною комісією визнаний переможцем конкурсу.

Також, депутати погодили зміни  та доповнення до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, затвердженого рішенням районної ради від 25.07.2018 року №525.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту розглядалося ряд питань, які  відносяться до освітянської галузі. Зокрема, питання оплати праці керівників закладів освіти району у 2019 році, внесення змін до рішення  районної ради від 05липня 2018 року №502 «Про здійснення повноважень щодо управління закладами освіти», про забезпечення підвезення до начальних закладів  усіх дітей, які навчаються в закладах освіти Здолбунівського району, про стан додержання вимог законодавства при передачі об’єктів комунальної власності в оренду на території Здолбунівського району. При розгляді даних питань взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Ірина Рудько, головний бухгалтер відділу освіти Галина Соботницька, начальник фінуправління Володимир Нечипорук.

 

Посилання