Працювала бюджетна комісія

В рамках підготовки до тридцять четвертої  сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання 14 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів під головуванням Ігоря Жовтанюка.

Депутати погодили проект районного бюджету на 2019 рік, з яким ознайомив начальник фінансового управління Володимир Нечипорук. На засіданні були присутні всі розпорядники коштів, тож члени постійної комісії детально розглянули стан фінансового забезпечення районних галузей у наступному році.

Ознайомилися депутати із станом  забезпечення підвезення дітей до навчальних закладів. З метою врегулювання даного питання за рекомендацією профільної  постійної комісії на розгляд сесії підготовлено проект рішення «Про безоплатну передачу шкільних автобусів», що дасть змогу забезпечити підвезення майже сотні учнів.

На засіданні комісії акцентувалася увага на питанні необхідності дотримання заходів протипожежної безпеки в закладах освіти району та виділення необхідних коштів на ці цілі. В проекті рішення «Про районний бюджет на 2019 рік» передбачено дані кошти в сумі 77 тис.грн.

Разом з тим, на комісії  розглядалося питання про план роботи районної ради на 2019 рік, про хід виконання та зняття з контролю депутатських запитів, про окремі питання оплати праці керівників закладів освіти району на 2019 рік та інші.

 

Посилання