Відбулося перше пленарне засідання 34 сесії районної ради

        19 грудня відбулося перше пленарне засідання 34 сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка.

             У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації та громадськість району.

      На початку засідання всіх присутніх у залі з Днем Святого Миколая привітали голова районної ради та учасники зразкового хору «Юність» Здолбунівської музичної школи. Олег Дацюк та Олесандр Бухало подарували  учасникам хору солодощі.

       Голова районної ради Олег Дацюк вручив   подяку  жителю м.Здолбунів, Тимощуку Юрію Ростиславовичу від імені командування військової частини за допомогу Збройним силам України та військовій частині А1994 

    На засіданні були присутні 27 депутатів районної ради, які обговорили та одноголосно прийняли рішення по 23 питаннях порядку денного сесії. Всі питання були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях та президії районної ради.

Під час сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік , затвердили Здолбунівський районний бюджет на 2019 рік,  проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік, план роботи  районної ради на 2019 рік, штатний розпис та режиму роботи комунальної установи«Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області

            У зв’язку із зверненням директорів закладів освіти району, депутати внесли зміни в рішення від 05липня 2018 року №502 «Про здійснення повноважень щодо управління закладами освіти»

            Насамкінець депутати одноголосно погодили контракт з Тимощуком Миколою Олексійовичем на посаді директора Уїздецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області. Також депутати звернулися до голови районної ради, щоб заслухати на другому пленарному засіданні тридцять четвертої сесії інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Антонюка І. В. про здійснення повноважень в галузі освіти.

            Друге пленарне засідання відбудеться 26 грудня 2018р.

           

           

 

 

 

Посилання