Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

  РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РІШЕННЯ

 

 від 19 грудня 2018 року                                                         № 594

 

Про перелік об’єктів спільної власності

територіальних громад Здолбунівського району

та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів

районної комунальної власності

 

            Керуючись статтею 43, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення Здолбунівської районної ради від 23.05.2018 №478 «Про інвентаризацію об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Інформацію начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності» взяти до відома.

            2. Затвердити Перелік підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Здолбунівського району згідно з додатком 1.

3. Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району  згідно з додатком 2.

            4. Затвердити Відомість інвентаризації  будівель та споруд спільної власності територіальних громад Здолбунівського району згідно з додатком 3.

            5. Майно, яке належить до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, передати в управління  Здолбунівської районної державної адміністрації без права ліквідації і відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад району.

            6. Здолбунівській  районній державній адміністрації передачу майна в оренду здійснювати за згодою районної ради у відповідності до чинного законодавства.

            7 . Визнати такими, що втратило чинність рішення районної ради від 22 жовтня 2014 року №774 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності» (із внесеними змінами).

8. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

 

Голова ради                                                                                                                         О.Дацюк

 

Посилання