Про окремі питання оплати праці керівників закладів освіти району у 2019 році

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

          (сьоме скликання)             

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 грудня 2018 року                                                             №599

Про окремі питання оплати

праці керівників закладів освіти району

 у 2019 році

 

        Керуючись законами України “Про освіту”,  «Про загальну середню освіту»,  відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 31.01.2001р. №78  «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту"», від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 23.03.2011р. №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування»,  наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557  «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Виплачувати керівникам закладів освіти району надбавку за вислугу років відповідно до Порядку виплати надбавки за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001р. №78.

2. Встановити, що керівникам закладів освіти району виплачується матеріальна допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі  місячного посадового окладу за погодженням з головою районної ради за зверненням керівника закладу.

3. Виплачувати керівникам закладів загальної середньої освіти надбавку з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників в розмірі 30 відсотків посадового окладу.

4. Надати право керівникам закладів освіти району на отримання грошової винагороди в розмірі 10 відсотків посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків один раз на рік в межах фонду оплати праці.

5. Виплачувати керівникам закладів освіти району надбавку за складність та напруженість в роботі в розмірі 25 відсотків посадового окладу

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та з питань фінансів та бюджету (Жовтанюк І.Б.)

 

Голова ради                                                                           О. Дацюк

 

Посилання