Вітаємо юних знавців історії Здолбунівщини

20 грудня 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Всього було 71 учасник із 24 ЗЗСО.

Переможцями стали:

8 клас

І місце -  Буряков Максим, учень  Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Архулік В.М.).

ІІ місце – Дорощук Ольга, учениця Новомощаницького навчально-виховного         комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Павловський  С.М.).

ІІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Андрощук В.Ф.).                  

  • Ничик Анастасія, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).
  • Попчук Надія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).
  • Хотинчук Павло, учень Суємського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (учитель Маринін  М.М.).
  • Шевчук Катерина, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І–ІІ ступенів-ліцей» (учитель Мороз І.М.). 
  • Верховик Тетяна, учениця Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Чиж О.М.).                                                                       

9 клас

І місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Грипич Н.О.).

ІІ місце - Гнатюк Тетяна учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.).

  • Самолюк Наталія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

ІІІ місце – Тимофєєва Дарʼя, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).  

  • Парейко Роман, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Мельник  І.Я.).

                                10 клас

І місце - Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

ІІ місце – Перстюк Владлен, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 5 (учитель Місікова А.М.). 

ІІІ місце - Ящук Ольга, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.).

  • Голуб Петро, учень Гільчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Грицюк О.В.). 
  • Коханець Софія, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).                 
  • Кушнірук Ірина, учениця Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк В.М.).

11 клас

І місце -  Шолудько Віктор, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.). 

ІІ місце – Кравчук Назар, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 6 (учитель Сахарук Г.Д.).

ІІІ місце – Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

  • Ткачук Віталій, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (учитель Якимчук  О.В.). 
  • Кравчук Василь, учень Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (учитель Коломис Р.В.).

                 

 

 

Посилання