Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради.

   Комунальною установою  «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців центру: вчителя-логопеда (4 штатних одиниць), вчителя- дефектолога (3 штатних одиниці), практичного психолога (3 штатних одиниці), вчителя - реабілітолога (3 штатних одиниці), вчитель – сурдопедагог ( 1штатна одиниця), вчитель- тифлопедагог (1штатна одиниця).

       Повне найменування установи: комунальна установа «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської районної ради Рівненської області

Місце знаходження закладу: 35701, Рівненська область, місто Здолбунів,

вул. Незалежності, буд. 64-б.

Умови оплати праці: згідно посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;

·        підвищень посадового окладу (за наявність  кваліфікаційної категорії);

·        надбавок (за вислугу років, почесне звання);

·        доплат (за науковий ступінь тощо).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура)  стаж роботи за фахом не менше трьох  років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ освіти Здолбунівської РДА  ( вул.Ясна11, м. Здолбунів )   наступні документи:

·        заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

·        автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

·        копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

·        копію документа про вищу освіту;

·        копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності ;

·        мотиваційний лист, складений у довільній формі.

·        Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні          якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. 

Останній термін подання документів 28 січня 2019р.

Упродовж десяти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

оприлюднює на веб-сайті районної ради перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

·       кваліфікаційного іспиту та співбесіди

·       Кваліфікаційний іспит для претендентів на посаду проводиться за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки.

Перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту, його складова та тривалість визначено рішенням районної ради від 25 липня  2018 року №524 «Про затвердження Положення про  конкурсний відбір на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи« Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради.

Дата проведення конкурсу – 12 лютого 2019р.

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Уповноважена особа:  Устянчук Н.А.  – директор Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру  тел. 0967726360,  e-mail,  inclusive_center@ukr.net

 

 

 

Посилання