Оголошено конкурс проектів розвитку територіальних громад області на 2019 рік

Цьогоріч 2 мільйони гривень передбачили на конкурс проектів розвитку територіальних громад. Долучатися до нього можуть ОТГ, сільські, селищні, міські та районні ради. Автором одного проекту можуть стати декілька громад. Найбільш якісні розробки профінансують коштом обласного бюджету.

Цього року конкурс проектів розвитку територіальних громад розпочинається з 1 лютого. 

 

Розробки громад, які подаватимуться на конкурс, повинні відповідати пріоритетним напрямам – поліпшення соціальних послуг для людей, розвиток підприємництва та туризму. Також підтримуватимуться проекти міжмуніципального співробітництва громад.

Заявки прийматимуть до 29 березня. Потім на них чекає експертна оцінка. І лише після цього конкурсна рада обере переможців відповідно до критеріїв оцінювання.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою «На Конкурс».

Виконавчий адміністратор конкурсу – Волинський ресурсний центр – проведе два навчальні семінари:  15 лютого  в місті Рівне (Рівненська ОДА), 20 лютого в м. Сарни (Сарненська міська рада)  для обговорення проблемних питань, які виникатимуть в учасників конкурсу при підготовці проектів.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк, тел.: (050)140-53-16, (096)464-88-33.

Е-mail: vrcrivne@gmail.com.

Консультації надаються до 25 березня 2019 року.

ФОРМА ЗАЯВКИ

ТЕКСТ ОГОЛОШЕННЯ МОЖНА СКАЧАТИ ТУТ

Посилання