Голова ради провів виїзний прийом громадян

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної ради. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.

Черговий  виїзний прийом здійснено 31 січня 2019 року головою районної ради Олегом Дацюком в смт Мізоч в приміщенні селищної ради.

Мешканцями селища порушувалися питання   соціального захисту населення, зокрема,  порядку нарахування та отримання субсидій, надання матеріальної допомоги на лікування.

В ході проведення прийому громадян голова ради разом з селищним головою Богданом Похилюком відвідали Мізоцький селищний Будинок культури. Керівник закладу Надія Одарчук, розповіла про проблеми та плани на майбутнє. Зокрема, гостро стоїть питання капітального ремонту Будинку культури, який планують розпочати в цьому році.

Відвідав Олег Євгенійович і Мізоцький НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -ліцей», де зустрівся з директором Раїсою Овсійчук. Під час бесіди голова ради  вислухав проблемні питання закладу та пообіцяв посприяти у  їх вирішенні.

 

Посилання