Про національно-патріотичне виховання учнів спілкувалися класні керівники

      21 лютого 2019 року  на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 пройшло засідання  районного методичного об’єднання класних керівників  на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами інноваційних технологій», в якому взяли участь 24 представники    закладів освіти району.

       Зустріли учасників районного методичного об’єднання класних керівників   з привітанням учні 5-А класу на чолі з класним керівником Сидорук Н.Д. патріотичною постановкою.

       Директор школи Рудик Ж. М. ознайомила учасників засідання із традиціями виховної роботи школи, участю закладу у програмі підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Заступник директора з виховної роботи Бзита І.М. представила для присутніх модель виховної роботи закладу, у своїй презентації закцентувала увагу на концептуальних засадах національно-патріотичного виховання та на основних тенденціях і підходах до виховання громадянина-патріота у школі.           

       Практична частина районного методичного об’єднання дала можливість учасникам познайомитися із досвідом роботи класних керівників закладу: Петришиної О. В., яка продемонструвала фрагмент виховної години «Що таке національна самосвідомість», Трофімчук І.Ю., що запропонувала для перегляду літературну композицію до Міжнародного дня рідної мови,  Жильчук О.І., яка спільно зі своїми вихованцями провела фрагмент виховної години «Будуймо Україну разом».

       Під час практичної частини заходу класними керівниками школи було представлено для колег сучасні технології, форми, методи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які вони використовують у своїй педагогічній практиці.

       Завершилася робота методичного об’єднання заняттям з елементами тренінгу «Життя – це щастя», яке провела практичний психолог закладу  Більчук В. М. Воно було жвавим та продуктивним, під час виконання запропонованих психологом вправ учасники висловлювали свої думки, розповідали про власний досвід виховання школярів.

     Класні керівники закладів освіти району подякували організаторам за високий рівень організації заходу, за насичену програму й дружню атмосферу та висловилися за продовження освітньої взаємодії з метою професійного розвитку.

 

Посилання