Відбулася чергова сесія районної ради

Сьогодні під головуванням очільника районної ради Олега Дацюка відбулося пленарне засідання чергової тридцять п’ятої  сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, голови територіальних громад району, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації,  представники засобів масової інформації та інші запрошені.

Обравши робочі органи та затвердивши порядок денний і регламент роботи сесії, перейшли до розгляду питань.

Одноголосно затвердили депутати звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та звіт голови Здолбунівської районної державної адміністрації «Про здійснення райдержадміністрацією делегованих повноважень за період з лютого 2018 року по лютий 2019 року».

Обговорюючи звіт голови райдержадміністрації, депутати задали Сергію Кондрачуку ряд питань. Зокрема, Олександр Колінько цікавився перспективою створення ОТГ в районі, а Микола Ужелін звернув увагу на якість ремонту доріг.

Затвердили депутати  ряд районних програм:

Також  зняли з контролю програми, термін дії яких закінчився у 2018 році.

Підтримали і погодили  депутати рішення про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства«Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради на 2019 рік, про затвердження Положення про спостережну раду та Порядку утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради.

   

Кадрове питання порядку денного сесії  «Про контракт з   директором Миротинської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області» також було підтримано одноголосно.  Відповідно до рішення голова районної ради укладе на два роки контракт з Вознюк Тетяною Сергіївною, яка визнана переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади.

 Одностайними були депутати при прийнятті звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Міністерства освіти і науки України. В тексті звернення депутати просять розглянути питання про виділення з Державного бюджету цільової освітньої субвенції на виконання протипожежних заходів в закладах освіти.

Крім того, на сесії було прийнято  ряд рішень з питань управління майном комунальної власності територіальних громад району.

 

Посилання