Про  програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на  2019 рік

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

Рішення

 від 27 лютого  2019 року                                                         № 614

 

Про  програму економічного

та соціального розвитку Здолбунівського

району на  2019 рік

 

Відповідно до законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регіональної політики», враховуючи цілі та завдання Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року, схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 листопада 2014 року №612, затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2014 року №1374 та розпорядження голови облдержадміністрації від 02 січня 2019 року № 2 «Про Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2019 рік», з метою забезпечення економічного зростання у господарському комплексі району, стабільного функціонування соціальної та гуманітарної сфер, поліпшення умов та підвищення безпеки життєдіяльності населення за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на  2019 рік (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 січня 2019 року № 17  «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на  2019 рік», що додається.

            2. Районній державній адміністрації:

            2.1. Спільно з місцевими органами виконавчої влади, організаціями, установами, суб’єктами господарювання району забезпечити організацію та виконання  Програми.

            2.2. Про хід виконання Програми інформувати районну раду за підсумками року.

            2.3. При внесенні змін до районного бюджету на 2019 рік передбачати кошти на реалізацію Програми в межах фінансових можливостей.

            3. Рішення районної ради від 21 лютого 2018 року №441 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік» визнати таким, що втратило чинність.

            4. Організацію виконання рішення покласти першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

            5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                            О.Дацюк

 

Посилання