Живи, Кобзарю, в памяті людській!

      03 березня 2019 року відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в памяті людській!», у якому взяли участь 36 учнів освітніх закладів району.

Переможцями конкурсу стали:

у номінації «Читці-декламатори»

молодша група

серед учнів  міських шкіл

І місце - Коружинець Олександра /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3/.

ІІ місце – Семенюк Марія / Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7/.

ІІ місце – Пушик Богдан / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4/.

ІІІ місце – Кінах Дмитро /Здолбунівська гімназія/.

ІІІ місце – Корнійчук Юлія / Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7/.

ІІІ місце – Одукалець Артем / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1/.

ІІІ місце – Поліщук Єлизавета / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5/.

серед учнів  сільських шкіл

І місце – Горчак Михайло /Маломощаницький навчально-виховний комплекс/.

І місце – Козік Богдан /Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

ІІ місце – Ілашку Софія /Новосілківський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Давидюк Марія / Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів/.

ІІІ місце – Остапчук Роман /Івачківський  навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Панасюк Тетяна /Суємський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Шевцова Олександра /Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів/.

старша група

серед учнів  міських шкіл

І місце – Парфенюк Анна / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6/.

І місце – Панчук Павло /Здолбунівська гімназія/.

ІІ місце -  Садовська Яна / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3/.

серед учнів сільських шкіл

І місце – Чекеренда Дарина /Гільчанський навчально-виховний комплекс/.

І місце – Автонас Юлія  /Мізоцький навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Мельничук Софія /Глинський навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Тимощук Вікторія /Суємський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Карпюк Єва /Білашівський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Тарадайко Лілія / Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

у номінації «Юні автори»

І місце – Скоропада Діана /Здолбунівський ЦТДЮ/.

ІІ місце – Андрощук Дарина /Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

ІІ місце  - Коба Дарія / Здолбунівська гімназія/.

у номінації «Літературна композиція»

І місце – Головай Зоряна, Бобрик Михайло / Ступнівський навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Боярчук Софія, Кравчук Юлія / Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

Посилання