Незабаром у місті Здолбунові запрацює інклюзивно-ресурсний центр

Незабаром у місті Здолбунові запрацює новий інклюзивно-ресурсний центр, який надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами.

Завданням центру є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, надання психолого-педагогічної допомоги, консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання та надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

За словами директора центру Наталії  Устянчук  нині дітей з особливими освітніми потребами в Здолбунівському районі 775 . Для них у центрі є 10 облаштованих кабінетів. В закладі працюватимуть психологи, вчитель-реабілітолог, сурдопедагог, логопеди. Будуть проводитися як індивідуальні, так і групові заняття на запит батьків. Також будемо супроводжувати інклюзивну форму навчання по навчальних закладах, де організована інклюзивна форма навчання.

13 березня голова районної ради Олег Дацюк,  заступник голови ради Олександр Бухало відвідали інклюзивно-ресурсний центр, поспілкувалися із директором закладу та ознайомилися із станом проведення ремонтних робіт.

Слід сказати, що на забезпечення діяльності інклюзивного центру у 2019 році рішенням районної ради затверджено бюджетні призначення в сумі понад 2 млн.грн..

 

Посилання