Депутатами погоджено розпорядження голови райдержадміністрації

      9 квітня поточного року в районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів очолюваної депутатом районної ради Ігорем Жовтанюком.

      У засіданні брали участь голова районної ради Олег Дацюк,  заступник голови районної ради  Олександр Бухало, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Антонюк.

     Членами комісії було погоджено проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про зміни до доходів та видатків районного бюджету Здолбунівського району на 2019 рік».

Завдяки злагодженій роботі та підтримці депутатів будуть проведені ремонтні роботи по облаштуванню фасаду Здолбунівського інклюзивно-ресурсного  центру, адже на ці цілі скеровуються 200 тис.грн. з районного бюджету.

      Начальник фінуправління Нечипорук В.М. довів до відома членів комісії, що за рахунок субвенції з Здолбунівського міського бюджету в сумі 65 тис. грн, збільшено доходи загального фонду районного бюджету, зокрема  -  15тис. грн. на виконання районної програми розвитку пластового руху та  50 тис. грн. на придбання обладнання в групу ДНЗ «Дзвіночок». Також районний бюджет поповнився субвенцією з Копитківського сільського бюджету на суму 9248грн., яка буде спрямована на будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи.

 

 

 

 

Посилання