Застосування енергозберігаючих технологій  дасть змогу поліпшити інфраструктуру КНП «Здолбунівська  центральна районна лікарня»

Вже цього року капітально відремонтують внутрішнє освітлення терапевтичного та хірургічного корпусів, а також пологового будинку КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня». Це стало можливим, завдяки перемозі на обласному конкурсі проектів з енергоефективності двох проектів:

  • Капітальний ремонт внутрішнього освітлення терапевтичного корпусу із застосуванням енергозберігаючих технологій в комунальному некомерційному підприємстві «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради;
  • Капітальний ремонт внутрішнього освітлення хірургічного корпусу та пологового будинку із застосуванням енергозберігаючих технологій в комунальному некомерційному підприємстві «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради.

   Фінансування проектів здійснюється з обласного та  районного бюджетів.

Рішенням Здолбунівської районної ради   «Про зміни до районного бюджету Здолбунівського району на 2019 рік»  від  27 .02. 2019 №635 спрямовано на ці цілі по 100 тис.грн. на кожен проект. Фінансування  з обласного бюджету відбудеться відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 16.03.2018 №866 (із змінами).

За рішенням постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, засідання якої відбулося вчора, збільшено доходи районного бюджету за рахунок  субвенції з Рівненського обласного бюджету на комплексну програму енергоефективності Рівненської області в сумі 974тис.706 грн., яка й передбачає  фінансування згаданих проектів.

Застосування енергозберігаючих технологій  дасть змогу поліпшити інфраструктуру КНП «Здолбунівська  центральна районна лікарня».

Посилання