В Мізочі реконструюють вуличне освітлення

На реконструкцію вуличного освітлення у Мізоцькій селищній раді  використають близько мільйона  гривень, - це обговорено на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів 9 квітня цього року.

Здолбунівська районна рада рішенням від 27.02.2019 №635 «Про зміни до районного бюджету Здолбунівського району на 2019 рік» виділила субвенцію Мізоцькому селищному бюджету на реконструкцію мереж вуличного освітлення та виготовлення проектно-кошторисної документації в сумі 100 тис.грн.

З Рівненського обласного бюджету на ці цілі надійшла субвенція в розмірі 500 тис.грн. Селищна рада також з місцевого бюджету на вуличне освітлення планує виділити 300 тис.грн.

В Мізочі роботи по  реконструціії вуличного освітлення проводяться на вулицях  Красна Горка, Півченська, Тиха, Польова, Базарна, Уласа Самчука, Заводська, Сурмичі, Середня, Старе Селище, Дерманська, Б.Хмельницького, Острозька, Б.Тена, Франка, Острозький, Сурмичі, Заводській, алея парку та базар.

 Слід сказати, що освітлюватися всі вулиці будуть енергозберігаючими лампами, що дає змогу суттєво економити кошти. Разом з тим,  завдяки освітленим дорогам кількість ДТП зменшується в рази, як і злочини.

 

Посилання