"У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки"

    В ході проведення заходів з нагоди відзначення 75-ої річниці Гурбенського бою відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу “Писанкові барви Здолбунівщини”, який проводила районна рада серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на виготовлення найкращої Великодньої писанки. 
Виставка писанок, які виготовлені майстерно з великою любов”ю і відповідальністю, стали окрасою та чудовою фотозоною для гостей Гурбів. І діти і дорослі захоплювалися красою писанок, що в свою чергу прививає любов і повагу до рідної культури, до народного мистецтва (писанкарства), зберігаються українські традиції та виховується естетичний та художній смак.
   Почесну грамоту Здолбунівської районної ради, Благословенну Архієрейську грамоту Владики Рівненського та Острозького Іларіона та грошову премію від голови районної ради Олега Дацюка у сумі 3 тис.грн. отримала Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за перше місце в районному конкурсі «Писанкові барви Здолбунівщини».

      Такі ж грамоти, лише грошові премії 2 тис.грн. та 1 тис.грн. отримали Ступнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агроліцей» та Маломощаницький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» відповідно за друге і третє місце.

 

 Подяку Здолбунівської районної ради та Благословенну Архієрейську грамоту Владики Рівненського та Острозького Іларіона і премію від голови районної ради у сумі 1 тис. грн. отримала ГО "Батьки дітей з інвалідністю "ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ" за активну участь в районному конкурсі «Писанкові барви Здолбунівщини».

    Всі решта навчальних закладів за збереження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису, утвердження національних Великодніх традицій, залучення дітей до вивчення та популяризації унікальної традиційної української писанки та активну участь в районному конкурсі «Писанкові барви Здолбунівщини» отримали від голови районної ради Олега Дацюка Подяки Здолбунівської районої ради.

 

Посилання