Розпочали роботу постійні комісії районної ради

Згідно плану роботи районної ради запрацювали постійні комісії до  чергової тридцять шостої сесії районної ради. Так, сьогодні відбулося засідання постійної комісії комісій з питань депутатської етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей під керівництвом головуючого Василя Ковальчука. Депутатами було розглянуто та підтримано  14 питань порядку денного постійної комісії.

На засіданні слухалися питання  про виконання районних програм та внесення змін до діючих програм.

Також, члени комісії підтримали проекти рішень, що стосуються створення нових районних  програм.  Зокрема, погоджена районна комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2019-2022 роки, районна  програма соціальної підтримки населення Здолбунівського району на 2019-2025 роки та Програма організації та проведення громадських робіт у Здолбунівському районі на 2019 рік.

Одноголосно члени комісії погодили проекти рішень що стосуються надання  грошової допомоги за кошти районного бюджету жителям району, які опинилися у складних життєвих ситуаціях , в тому числі, потерпілим від наслідків епізоотії.

Депутати, також, розглянули та підтримали звернення депутатів Демидівської районної ради шостого скликання Рівненської області до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «Рівнегаз» щодо виконання вимог заборони приводити об’єм використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов.

 

Посилання