Продовжується робота в постійних комісіях районної ради

       Голова районної ради Олег Дацюк взяв участь у засіданні постійної комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження. На засіданні постійної комісії депутати розглянули 15 питань порядку денного тридцять шостої сесії районної ради

      В ході засідання члени постійної комісії заслухали інформації про хід виконання комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій  Здолбунівського району  на  2016 –2020 роки, внесення змін до Комплексної програми енергоефективності Здолбунівського району на 2018-2025 роки виконання районної цільової програми індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки, начальник відділу містобудування та архітектури – головний  архітектор району В. Щавінський зазначив, що за сприяння районної ради у 2018р. на фінансування програми «Власний дім»  було виділено 50 тис. грн.

      З метою реалізації завдань щодо продажу об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та забезпечення надходження коштів до районного бюджету начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації О. Іванюк ознайомив членів постійної комісії з  проектом «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад Здолбунівського району».

       Для проведення конкурсів із визначення суб’єктів оціночної діяльності об’єктів нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок несільськогосподарського призначення розглянуто проект рішення  «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності». Начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації відмітив, що  Положення встановлює процедуру конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання, визнаних такими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

    Одноголосно депутати надали згоду на списання котла твердопаливного, який є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району та перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» та надали згоду на здачу в оренду частини нежитлового приміщення комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»

     З метою врегулювання питання щодо управління майном  комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради, члени постійної комісії підтримали проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2018 № 594 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та інвентаризацію будівель і споруд об’єктів районної комунальної власності»

      Насамкінець,  депутати  погодили порядок денний тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.   

 

Посилання