Активна робота депутатів в постійній комісії

           Активною була робота депутатів на засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, яке відбулося 8 травня цього року.

        Начальник фінансового управління Володимир Нечипорук прозвітував про виконання районного бюджету за  перший квартал 2019 року  та проінформував про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

       Депутати заслухали інформації про хід виконання районних програм, погодили прийняття нових програм  покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік та соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року.

      Про стан та перспективи розвитку галузі «Освіта» у Здолбунівському районі проінформував депутатів начальник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Антонюк. У членів комісії було багато питань щодо роботи відділу освіти, ремонту шкільних автобусів, організації спартакіад, перспективи придбання автомобіля в інклюзивно-ресурсний центр, забезпечення пільговим харчуванням учнів. Депутат районної ради Микола Ужелін звернувся до начальника відділу освіти з пропозицією завершити першочергово капітальний ремонт спортивного залу Мізоцького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей».

      Також до  депутатів постійної комісії звернулася вчитель інформатики, голова методоб’єднання  вчителів інформатики району Тетяна Куць з  проханням посприяти в відкритті ще одного класу інформатики в Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.    

     

 

Посилання