Провела роботу постійна комісія з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища

Профільна комісія з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища під керівництвом головуючого Олександра Данилюка розглянула та погодила всі питання порядку денного  комісії.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Олександр Бухало та перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк.

Під час засідання члени комісії заслухали  інформацію начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Владислава Щавінського  щодо виконання заходів районної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Здолбунівського району на 2016-2020 роки. Згідно інформації, станом на 02.01.2019 року в Здолбунівському районі розроблено та затверджено в установленому порядку тринадцять нових генеральних планів,  а саме генеральні плани сіл Уїздці, Кунин, Коршів,  Копиткове, П’ятигори, Урвенна, Лідаво, Загребля, Гільча Друга, Йосипівка, Залісся, Кошатів, Богдашів. В складі генеральних планів сіл розроблено та затверджено також план зонування території.

Також, в порядку контролю, слухалася інформація відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації про хід виконання районної цільової програми індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2010-2020 роки,  в якій повідомляється, що в 2018 році обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі надано 4 кредити жителям району на суму 380,80 тис. грн., в тому числі: 2 кредита  по   150,0 тис. грн. на будівництво житлових будинків, 2 кредита   30,8 та 50,0 тис. грн. на утеплення   житлових будинків.

З метою підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів суб’єктами господарювання і населенням району через стимулювання впровадження енергоефективних заходів внесено зміни до Комплексної програми енергоефективності Здолбунівського району на 2018-2025 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 24.10.2018  № 565.

 

Посилання