Основні питання життєдіяльності району розглянули депутати на сесії

            29 травня під головуванням Олега Дацюка  відбулося чергове пленарне засідання тридцять шостої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання.

             В роботі сесії взяли участь 25 депутатів районної ради, голови територіальних громад району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.
         Після затвердження поряду денного за основу, Олег Євгенійович довів до відома присутніх про те, що на засіданні президії було вирішено внести зміни до порядку денного шляхом включення до нього питання «Про звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області».  За результатами голосування  дане питання було включено до порядку денного пленарного засідання.
       Розпочався розгляд питань із звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року, з яким ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук.

       Після чого депутати розглянули ряд питань соціальної сфери та прийняли відповідні рішення. Зокрема, прийняті районні програми соціальної підтримки населення Здолбунівського району на 2019-2025 роки та комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2019-2022 роки, пільгового санаторно-курортного лікування окремих категорій громадян на 2019-2021 роки. Одноголосно підтримали депутати рішення про надання грошової допомоги за кошти районного бюджету, в тому числі, потерпілим від наслідків епізоотопії.

     Підтримали депутати і прийняли рішення  про затвердження інших районних програм: програма організації та проведення громадських робіт у Здолбунівському районі;  районна соціальна програма «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року; районна програма покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік.

     Заслухали депутати інформацію  начальника відділу освіти райдержадміністрації  Ігоря Антонюка  про стан та перспективи розвитку галузі «Освіта» у Здолбунівському районі. В обговоренні даного питання взяла участь голова профільної постійної комісії  районної ради Наталія Єнич, яка цікавилася позицією керівника відділу освіти стосовно функціонування в районі  малокомплектних шкіл.

      Питання про зміни  до районного бюджету Здолбунівського району на 2019 рік викликало дискусію у депутатів стосовно виділення співфінансування на потреби Нової української школи.

      Разом з тим, народні обранці заслухали інформації про хід виконання районних програм,   затвердили зміни до деяких програм, надали дозволи на передачу в оренду приміщень тощо.

 

Посилання