Про оголошення конкурсу

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

       м.Здолбунів                                                                  03 червня 2019 року №25

Про оголошення конкурсу

         Керуючись статтею 25 Закону України “Про освіту”, статтями 24, 26 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до рішення Здолбунівської районної ради від 05 липня 2018 року  №502 «Про здійснення  повноважень щодо управління закладами освіти» та рішення Здолбунівської районної ради від 25 липня 2018 року №525 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Здолбунівського  району»:

 1. Оголосити з 04 червня 2019 року  конкурс на заміщення вакантної посади директора Будеразької  загальноосвітньої школи І-ІІI ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області.
 2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІI ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області, згідно з додатком 1.
 3. Оголошення про конкурс опублікувати на офіційному веб-сайті Здолбунівської районної ради та веб-сайті закладу освіти (додаток 2).
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого апарату районної ради Біндюк Н.О.

Голова ради                                                                   О. Дацюк

Додаток 1

до розпорядження голови

Здолбунівської районної ради

від 03 червня 2019  року №25

 

Персональний склад

конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІI ст.

Здолбунівської районної ради Рівненської області

 

Голова конкурсної комісії – Бухало Олександр Павлович, заступник голови районної ради

Секретар конкурсної комісії – Єнич Наталія Андріївна, голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту

Члени конкурсної комісії:

Годованюк Олександра Леонідівна – директор Новосілківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради Рівненської області,  представник від громадської організації «Об’єднання керівників закладів освіти Здолбунівського району Рівненської області»

Панасюк Людмила Аркадіївна – директор Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Здолбунівської районної ради Рівненської області, представник від громадської організації «Об’єднання керівників закладів освіти Здолбунівського району Рівненської області»

Баранова Ірина Миколаївна  – представник від громадського об’єднання батьків учнів закладу

Лайтарук Марія Вікторівна – представник від громадського об’єднання батьків учнів закладу

Грицан Василь Романович – вчитель математики, представник від педагогічного колективу

Павлюк Світлана Панасівна –  вчитель географії, представник від педагогічного колективу

 

Заступник голови ради                                                                   О. Бухало

Додаток 2

до розпорядження голови

Здолбунівської районної ради

від 03 червня 2019  року №25

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора Будеразької   загальноосвітньої школи І-ІІI ст.

Здолбунівської районної ради Рівненської області

         Здолбунівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Здолбунівської районної ради Рівненської області.

Місце знаходження закладу: Здолбунівський район, с. Будераж , вул.Центральна, 92.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту , виходячи з установлених:

  - посадового окладу, встановленого відповідно до тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів;

- підвищень посадового окладу (за наявність  кваліфікаційної категорії);

- надбавок (за вислугу років, почесне звання);

- доплат (за науковий ступінь тощо).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу та форм власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у виконавчий апарат Здолбунівської районної ради (м. Здолбунів, вул.Грушевського, 14 каб.218) наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копії документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Визначені документи претенденти  подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. Останні строк подачі документів – 24 червня 2019 року.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

 • перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;
 • приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;
 • визначає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Районна рада організовує та забезпечує ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань та форма перевірки знання законодавства (письмове чи комп’ютерне тестування), зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань, складові та тривалість конкурсного відбору визначаються у Положенні про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, затвердженому  рішенням Здолбунівської районної ради від 25 липня 2018 року №525 .

Дата проведення конкурсу – 12 липня 2019 року.

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Уповноважена особа: Біндюк Наталія Олексіївна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради, тел.. 2-63-05, Е-mail:radazdol@icc.rv.ua

 

Заступник голови ради                                                                   О. Бухало

Посилання