Про нагородження Почесною грамотою районної ради

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

м.Здолбунів                                                               06 червня 2019 року № 29

Про нагородження

Почесною грамотою районної ради

Відповідно до  рішення Здолбунівської районної ради від 25.05.2011 року №135 «Про Почесну грамоту Здолбунівської районної ради, Подяку Здолбунівської

- Дмитришина Андрія – учня 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за ІІ місце у обласному зльоті юних туристів-краєзнавців за напрямом «історичне краєзнавство»;

- Шокала Івана – учня 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за І місце у обласному зльоті юних туристів-краєзнавців за напрямом «археологічне краєзнавство»;

- Склянчук Вікторію – ученицю 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за ІІ місце у обласному зльоті юних туристів-краєзнавців за напрямом «фольклор та етнографія»;

- Шнайдера Богдана – учня 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (відділення наук про Землю, секція «Географія та ландшафтознавство»);

- Романюк Тетяну – ученицю 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за ІІІ місце в ІІ етапі обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»;

- Сай Тетяну Геннадіївну – вчителя географії Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за якісну підготовку команди району до обласних змагань зі

районної ради, цінний подарунок Здолбунівської районної ради», керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Нагородити Почесною грамотою Здолбунівської районної ради:

 

- Гаврон Олену – ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за І місце у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування;

 

- Гаврон Олену – ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області 2018-2019 навчального року (відділення історії, секція «Історичне краєзнавство»);

 

- Садовську Яну – ученицю 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за І місце у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування;

 

- Мислінчук Анастасію – вихованку Мізоцького будинку школяра і молоді за І місце у обласних змаганнях зі спортивного орієнтування;

 

- Корольчук Мар’яну – ученицю 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за І місце у обласному зльоті юних туристів-краєзнавців за напрямом «географічне краєзнавство»;

 

- Мельник Владиславу – ученицю 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за ІІ місце у обласному зльоті юних туристів-краєзнавців за напрямом «геологічне краєзнавство»;

- Кот Тетяну – ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії за І місце у обласному зльоті юних туристів-краєзнавців за напрямом «екологічне краєзнавство»;спортивного орієнтування;

- Миронця Миколу Григоровича – керівника гуртків Мізоцького будинку школяра і молоді за якісну підготовку команди району до обласних змагань зі спортивного орієнтування;

- Гнатюк Вікторію Володимирівну – вчителя географії Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 за якісну підготовку команди району до обласного зльоту юних туристів-краєзнавців та залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи;

- Грипич Наталію Олександрівну – вчителя історії Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи;

- Юрчак Оксану Анатоліївну – вчителя біології Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

 

Голова ради                                                                      О. Дацюк

 

Посилання