В Здолбунові вшанували творчу молодь

 7 червня у районному будинку культури відбулося районне свято талантів, вшанування обдарованих дітей та їхніх наставників.

Свято стало своєрідним підсумком роботи вчителів, керівників гуртків, тренерів та учнів протягом навчального року.

На заході  був присутній і привітав творчу молодь голова районної ради Олег Дацюк. Олег Євгенійович в своєму виступі наголосив, що «пріоритетним завданням для  влади на сьогодні є сприяння розвитку талановитої учнівської молоді. В районі з 2011 року діє програма роботи з обдарованою молоддю, на яку виділяються кошти з районного бюджету для  забезпечення матеріального стимулювання учнів-переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів та змагань, а також учителів, які підготували таких переможців.  Так, у 2018 році на заходи Програми з районного бюджету виділено 264 тис.грн, заплановано на 2019 рік – 400 тис.грн.»

 Голова ради подякував всім вчителям району за їх вагомі здобутки  та високий професіоналізм.  А для школярів побажав бути оптимістами, завзятими й сміливими у своїх прагненнях, мирного неба і здійснення всіх бажань!

 

Посилання