Проблему харчування у загальноосвітніх школах міста та району обговорювали сьогодні на нараді у Здолбунівській районній раді

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Гридін С.В., начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Антонюк І.В., начальник районного управління Держпродспоживслужби Германюк С.В. та керуюча справами районної ради Біндюк Н.О.

Присутні обговорили ситуацію, яка склалася  з забезпеченням гарячим харчуванням  шкільних закладів Здолбунова та району, а також можливість виділення коштів з районного бюджету для обладнання харчоблоків у освітніх закладах.

Заступник голови районної ради Бухало О.П. запропонував присутнім спільно відвідати кожен освітній заклад у Здолбунові з метою подальшого вивчення та вирішення цього питання.  Також він доручив начальнику відділу освіти провести моніторинг пільгової категорії школярів  для детального розрахунку коштів та визначення формату,  у якому харчуватимуть учнів з наступного навчального року.

За інформацією відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, у школах міста та району, станом на квітень 2019 року, навчалося 419 учнів пільгової категорії. З них для 360 учнів забезпечено безоплатне гаряче харчування та для 59 – буфетний варіант.

Посилання