Голова Здолбунівської районної ради Дацюк О.Є. взяв участь у круглому столі «Модель сталого розвитку сімейних молочних ферм. Бенчмарк Здолбунівського району»

Присутні обговорили перспективи розвитку сітки сімейних ферм та кооперативів, пошук та можливості залучення інвестицій для створення нових сімейних молочних ферм, взаємодію з керівниками органів державної влади, головами об’єднаних територіальних громад для підтримки розвитку еко-системи таких ферм. Подія присвячена наступному етапу розвитку проекту зі створення мережі сімейних ферм та молочних кооперативів навколо них, який впроваджується у Рівненській, Хмельницькій та Волинській областях. Проект бере свій початок  з 2017 року,  реалізується за ініціативи Кластеру «Натуральне молоко», підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест». Нині включає 11 відкритих сімейних молочних ферм й  понад 40 - у розробці. 

На заході були присутні представники обласних та районних державних органів, управлінці проекту «Сімейні молочні ферми», молокопереробні підприємства, власники сімейних молочних ферм та представники ЗМІ.

У рамках цього проекту перша сімейна молочна ферма була відкрита у листопаді 2017 року у селі Стара Мощаниця Здолбунівського району. На сьогодні в проекті задіяно 12 сімей, що утримують понад 200 голів великої рогатої худоби, добова заготівля складає понад 3000 літрів молока.

 

Посилання