Представники Здолбунівської районної ради відвідали білоруське місто Столін та взяли участь у святкових заходах з нагоди державних свят Республіки Білорусь

Крім Здолбунівського району, Україну ще представляли делегації з Рокитнівського та Дубровицького районів Рівненщини. У рамках святкових заходів усі запрошені гості мали можливість оглянути виставки декоративно-ужиткового мистецтва, взяли участь у театралізованому мітингу, прослухали виступи колективів художньої самодіяльності та музичного духового оркестру прикордонників. Також на святкових заходах були присутні делегації з Німеччини та Молдови.

Господарі заходу поділилися й своїми економічними здобутками, зокрема, гості міста Столін відвідали кінний завод «Поліська нива», ВАТ «Торфпідприємство Глінка», ВАТ «Гориньський агрокомбінат» .

У своєму вітальному слові Бухало Олександр Павлович щиро подякував місцевим мешканцям за дуже цікавий та культурно насичений захід.  Особливу подяку за теплий прийом висловив голові Столінського районного виконавчого комітету Протосовицькому Григорію Васильовичу та заступнику голови райвиконкому Нестеровичу Михайлу Філіповичу.

Посилання