На Здолбунівщині відбувся третій обласний відкритий етно-еко фестиваль «БУЩА ПАПОРОТЬ»

Заступник голови Здолбунівської районної ради Бухало О.П. взяв участь в урочистому відкритті етно-еко фестивалю "БУЩА ПАПОРОТЬ", який вже третій рік поспіль проходить у селі Буща Здолбунівського району.

«Дуже приємно, що нині наших земляків об’єднав культурно-мистецький захід, який підтримує й активно пропагує традиції наших предків. Здолбунівщина -  колоритний, прекрасний, історичний край й фестиваль «БУЩА ПАПОРОТЬ» є одним з проявів донесення до сьогодення звичаїв наших прадідів. Вартий уваги й той факт, що цей захід проходить вже третій рік поспіль та набуває все більшої популярності. Це є вагомий прояв зацікавленості наших краян у своїх історичних джерелах, культурному надбанні свого рідного краю», - зазначив  Бухало Олександр Павлович під час урочистого відкриття фестивалю.

Вже традиційно захід, що проходив 6 та 7 липня, вкотре зібрав кілька сотень людей. До уваги відвідувачів була представлена мистецька програма, діяли локації з виробами народних майстрів, місцевими стравами, сувенірами, катанням на возах, забавками для малечі та пішою екскурсією «Від Волині до Поділля». На території фестивалю було розміщено кілька фотозон. Для охочих залишитися на ночівлю було облаштоване спеціальне наметове містечко, а наприкінці дня всіх чекали вечірні розваги – дискотека та фаєр-шоу «Вогняне диво». Наступного дня в рамках фестивалю відбувся відкритий турнір з міні-футболу, на який було заявлено 12 команд.  

Посилання