У селі Мала Мощаниця урочисто відкрили пожежну частину

Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк та заступник голови Олександр Бухало взяли участь у відкритті пожежної частини у селі Мала Мощаниця 26 липня 2019 року

Серед запрошених були також виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Леонід Власюк, начальник Здолбунівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Рівненській області Денис Гринюк, сільський голова с. Мала Мощаниця Василь Никитюк, сільський голова с. Ступно Микола Пільганський та запрошені депутати районної ради.

За словами голови районної ради, це важлива й корисна подія з огляду на те, що географічно такі села, як Мала Мощаниця, Ступно, Стара Мощаниця розташовані дуже близько одне від одного, а від найближчої пожежної частини -  на віддаленій відстані, а це, у разі виникнення лиха, може призвести до страшних наслідків. Олег Євгенійович висловив сподівання, що це лише початок й спільними зусиллями такі необхідні й важливі речі для сільських мешканців можна буде втілювати й у інших селах Здолбунівщини.

«Я вдячний районній раді, депутатському корпусу за допомогу у втіленні цієї мети, до якої ми йшли майже два роки. Насправді, це величезне досягнення. Також, два добровольці з місцевих мешканців пройшли спеціальну підготовку й зможуть швидко відреагувати та надати допомогу тутешньому населенню у гасінні пожеж», - зауважив під час вітального слова Денис Гринюк.

            

            

                                                                            

        

Посилання