Триває ремонт ділянки дороги Здолбунів – Глинськ - Стеблівка

Тривають ремонтні роботи дороги 0180802 Здолбунів – Глинськ - Стеблівка, а саме на ділянці яка сполучає село Глинськ та село П’ятигори Здолбунівського району.

Сьогодні, 29 липня 2019 року, керівництво району у складі заступника голови Здолбунівської районної ради Олександра Бухала, виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Леоніда Власюка та заступника голови райдержадміністрації Сергія Гридіна оглянули, як проходять ремонтні роботи на цьому об’єкті біля села Глинськ.

Довідково: відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 16 травня 2019 року, дорога Здолбунів – Глинськ – Стеблівка увійшла до переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області. Планується відремонтувати 4,1 км. дороги, на що виділено 4160,0 тис. грн.

 

 

Посилання