Відбулося чергове пленарне засідання тридцять сьомої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання

31 липня 2019 року відбулося чергове пленарне засідання тридцять сьомої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка.        

В роботі пленарного засідання, окрім 20 депутатів районної ради, взяли участь  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад, представники громадськості, представники ЗМІ.

Особливо жваве обговорення у депутатів викликало питання «Про погодження будівництва енергоблоків  № 3, № 4 Хмельницької АЕС». Заслухавши доповідь заступника головного інженера Хмельницької АЕС з нових блоків Геннадія Самосєя, обговоривши проблему фінансування 30-ти кілометрової зони та вплив будівництва на стан довкілля, депутати більшістю голосів не підтримали це рішення.

Присутні заслухали інформацію в.о. начальника Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Андрія Кушика про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Здолбунівського району. До обговорення цього питання активно долучилися депутати районної ради Олександр Андріюк, Ольга Марчук та інші депутати. Керівник Здолбунівської місцевої прокуратури Григорій Нижник проінформував про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Здолбунівського району. Районні обранці також заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ігоря Антонюка про Програму розвитку освіти Здолбунівського району на 2019 – 2021 роки. Внесла свої доповнення в обговорення цього питання депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту Наталія Єнич.

      

Крім того, депутати ухвалили проекти рішень, згідно яких доручили голові районної ради укласти контракти з директорами Будеразької, Копитківської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та з директором Суємського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Голосуванням депутати погодили зміни до бюджету Здолбунівського району на 2019 рік. Далі, вони оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки. Загалом, в ході проведення засідання, депутати районної ради розглянули 31 питання порядку денного, зокрема: звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року, про хід виконання програми розвитку футболу в Здолбунівському районі на 2017-2020 роки, про хід виконання програми організації рятування людей на водних об’єктах Здолбунівського району на 2018 – 2022 роки, про хід виконання районної Програми розвитку культури Здолбунівського району на період до 2022 року, про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Здолбунівському районі на 2018 – 2020 роки, звіт директора Здолбунівської ЦСПШБ Інни Миронюк про роботу у сфері розвитку культури.

Одноголосно депутати погодили ряд відповідних рішень, які виносилися на розгляд сесії: про надання згоди на списання котельні Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік; про надання згоди на списання основних засобів, які є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району та перебувають на балансі комунального закладу охорони здоров’я  «Районна стоматологічна поліклініка Здолбунівської районної ради Рівненської області»; про надання згоди на здачу в оренду частини даху адміністративного приміщення, що перебуває на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» тощо.

 

  

Посилання