Через негоду в Здолбунові постраждало приміщення Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру

7 серпня 2019 року раптова негода спричинила значні збитки у Здолбунові, в тому числі внаслідок дощу та вітру сильно пошкоджено нещодавно відремонтоване приміщення Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру.

Унаслідок буревію пошкоджено покрівлю  приміщення Здолбунівського районного відділення НАСК «ОРАНТА», в будівлі якого на першому поверсі знаходиться центр. Це призвело до значного підтоплення стелі та стін щойно відремонтованого приміщення.

У 2019 році на капітальний ремонт частини будівлі Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру Здолбунівської районної ради витрачено понад 826 тис. грн. З новими меблями, відремонтований, навчальний заклад був повністю готовий до початку навчального року.

Негода пройшлася містом ввечері 7 серпня.  Сильний вітер зірвав чатину даху в Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів Рівненської обласної ради, пошкоджено покрівлі приміщення музею, приміщення комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня», приміщення Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області  та покрівлі житлових будинків.

 

   

  

Посилання