Відбулася розширена нарада керівників закладів освіти Здолбунівського району

Сьогодні, 04 вересня 2019 року, відбулася розширена нарада директорів навчальних  закладів Здолбунівського району під керівництвом голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка

В заході також взяли участь заступник голови районної ради Олександр Бухало, в.о. Здолбунівської районної державної адміністрації Леонід Власюк, начальник Рівненського управління Державної служби якості освіти Святослав Сидорук, в.о. начальника відділу освіти Зоя Вітень, керівники усіх загальноосвітніх навчальних закладів та інші педагогічні працівники. 

Розпочинаючи нараду, голова районної ради подякував за спільну та злагоджену роботу, через що вдалося досягти чималих здобутків на освітянській ниві у нашому місті та районі.  Зокрема, за словами Олега Євгенійовича, районна рада питання розвитку освіти вважає одним з пріоритетних. Виділяються кошти на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, на  загальні потреби  шкіл, з урахуванням змін, з районного бюджету виділено  понад 60 млн. грн. На проведення ремонтів у закладах освіти з початку 2019 року з районного бюджету виділено близько 3 млн. 600 тис. грн. Крім того, щоб забезпечити учнів гарними зручними партами, з районного бюджету було додатково виділено 1 млн. 200 тис. грн.

На нараді також обговорили питання системи забезпечення якості освіти, підсумки діяльності дошкільної, середньої та позашкільної освіти у 2018- 2019 роках та розвитку закладів освіти Здолбунівського району в умовах Концепції «Нової української школи» у 2019 – 2020 роках; готовність методичної служби до роботи в Новій українській школі; інклюзивне навчання, проблему відвідування дошкільних та шкільних навчальних закладів дітьми без профілактичних щеплень та питання підняття заробітної плати освітянам з нового 2020 року.

 

 

Також, під час наради, Олег Дацюк та Леонід Власюк нагородили  завідувача дошкільним навчальним закладом № 3 «Ладоньки» Тетяну Назаренко Почесною грамотою Верховної Ради України та Почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації сімох вчителів загальноосвітніх закладів Здолбунова та району.

 

 

На завершення голова районної ради подякував усім присутнім та висловив сподівання на плідну та конструктивну співпрацю освітян та районної влади у цьому навчальному році.

За результатами проведення наради були прийняті протокольні доручення.

Посилання