Забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

За бажанням осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення може бути виплачена компенсація вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації відповідно до  Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення (із змінами).До технічних та інших засобів реабілітації за які, у разі бажання, може виплачуватись компенсація належать:

- допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому (палиці, милиці, ходунки);
- протези молочної залози, спеціальні ліфи для кріплення протезів молочної залози для занять фізичною культурою і плаванням (купальник), ортези на верхні кінцівки, зокрема компресійні рукави при лімфодемі;

- друге крісло колісне;

- спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією (мобільні телефони, годинники).
Грошова компенсація виплачується за фактичною вартістю виробу, у розмірі не вище граничної ціни засобу, встановленої Мінсоцполітики.

Для детальної інформації необхідно звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Здолбунів, вул. В.Жука, 1.

 

За інформацією Управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації.

Посилання