Про надання згоди на приймання-передачу у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району об’єкта будівництва «Будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території Дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

Р І Ш Е Н Н Я 

від  23 жовтня  2019 року                                                        №722

 

Про надання згоди на приймання-передачу у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району об’єкта будівництва «Будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території Дитячо- юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області в м.Здолбунів вул.Яворницького, 28а»

 

            Відповідно до статей 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до листа Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації від 19.08.2019 №1272/07-11/19, за погодженням  з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

                                                                       ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на приймання-передачу об’єкта будівництва «Будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території Дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області в м.Здолбунів вул.Яворницького, 28а» вартістю 825400,00 грн (вісімсот двадцять п’ять тисяч чотириста гривень 00 коп.), у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району.

2. Балансоутримувачем вищевказаного об’єкта будівництва визначити Дитячо- юнацьку спортивну школу Здолбунівської районної ради Рівненської області.

3. Доручити Дитячо-юнацькій спортивній школі Здолбунівської районної ради Рівненської області провести приймання вищевказаного об’єкта на свій баланс та оперативне    управління від Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації у порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації після оформлення відповідних документів внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та подати на затвердження Здолбунівській районній раді.

5. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови  райдержадміністрації Власюка Л.П.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                                       О.Дацю

         

Посилання