Про затвердження списку присяжних Здолбунівського районного суду Рівненської області

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ             

   (сьоме скликання)             

Р І Ш Е Н Н Я   

від 23 жовтня 2019 року                                                        №719

 

Про затвердження списку присяжних

Здолбунівського районного суду

Рівненської області

Розглянувши подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області від 19 жовтня 2016 року №02-1080/16, на виконання вимог Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (від 02.06.2016 №1402-VIII), враховуючи пропозиції міської, селищної, сільських рад району та згоду кандидатів, керуючись ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити список присяжних Здолбунівського районного суду Рівненської області в кількості 20 чоловік  (додається).

2. Виконавчому апарату районної ради направити копію рішення до територіального управління Державної судової адміністрації в Рівненській області та Здолбунівського районного суду Рівненської області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю та соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей (Ковальчук В.В.).

Голова ради                                                                                       О.Дацюк

 

Додаток

до рішення

Здолбунівської районної ради

від 23 жовтня 2019 року №719

 

Список присяжних

Здолбунівського районного суду Рівненської області

  1. Артюхова Наталія Дмитрівна
  2. Бабич Микола Віталійович
  3. Голик Олександр Юліанович
  4. Грипич Наталія Олександрівна
  5. Дудяк Володимир Тарасович
  6. Ковальчук Тетяна Василівна
  7. Корнійчук Ірина Володимирівна
  8. Костюк Оксана Дмитрівна
  9. Маринич Лілія Миколаївна
  10. Матвієнко Світлана Іванівна
  11. Мельничук Тетяна Миколаївна
  12. Миронюк Інна Геннадіївна
  13. Моторний Олексій Олександрович
  14.  Пасічник Микола Вікторович
  15. Пивоваренко Петро Миколайович
  16. Радіонов Сергій Васильович
  17.  Сава Анжела Вікторівна
  18.  Стрільчук Тетяна Остапівна
  19.  Чернецька Інна Василівна
  20.  Щебет Марія Дмитрівна

Заступник голови ради                                                      О.Бухало

 

 

 

Посилання