Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства  «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради в новій редакції

УКРАЇНА

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

 РІШЕННЯ 

від 23 жовтня 2019 року                                                  № 706

Про затвердження Статуту

комунального некомерційного підприємства

 «Здолбунівська центральна районна лікарня»

Здолбунівської районної ради

в новій редакції

З метою приведення у відповідність положень Статуту комунального  некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради до законiв України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я»,  враховуючи наказ Міністерства охорони здоров’я від 28.10.2002 № 385 «Про затвердження переліків закладів охорони здоров'я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров'я», керуючись пунктом 20 ч.1 статті 43, пунктом 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ в новій редакції (додається).
  2. Доручити голові Здолбунівської районної ради Дацюку О.Є. забезпечити звільнення головного лікаря у зв’язку закінченням терміну дії контракту відповідно до вимог чинного законодавства та оголосити конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального  некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради. Взяти до уваги, що кількість членів конкурсної комісії становить шість осіб.
  3. Покласти виконання обов’язків керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради на Мацьоху Василя Миколайовича – заступника головного лікаря по медичній частині з 27 жовтня2019 року.
  4. Доручити виконуючому обов’язки керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради здійснити реєстрацію Статуту згідно чинного законодавства у відповідних органах державної реєстрації.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.) та постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту (Єнич Н. А.).

 

Голова ради                                                                                  О. ДАЦЮК

Посилання