Про надання згоди на здачу в оренду частини нежитлового адміністративного приміщення

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання )

РІШЕННЯ 

від 23 жовтня 2019 року                                       №728

Про надання згоди на здачу в оренду

частини нежитлового адміністративного

приміщення

Керуючись частиною 6 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про статус народного депутата України»,  на підставі листа народного депутата України Аліксійчука О.В. та листа Управління справами Апарату Верховної Ради України, за погодженням з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» на здачу в оренду приміщення №131 площею 10,7 метрів квадратних, яке розташоване в адміністративному приміщенні, що знаходиться за адресою: м.Здолбунів, вул.Грушевського, 14, і перебуває на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради», та яке є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району, для розташування у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата України на строк виконання повноважень народного депутата.

2. Доручити комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» провести укладання договорів оренди частини вищевказаного нежитлового приміщення та відшкодування комунальних платежів у відповідності до чинного законодавства України.

3. Організацію виконання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                    О.ДАЦЮК

Посилання