Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів

Питання збільшення доходів та видатків загального фонду районного бюджету на 2019 рік розглянули сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів Здолбунівської районної ради під головуванням Ігоря Жовтанюка та за участю голови районної ради Олега Дацюка

Так, було прийняте рішення про збільшення, за рахунок субвенції з міського бюджету та субвенції з сільського бюджету с. Здовбиця, доходів загального фонду районного бюджету на загальну суму 166 тис. 500 грн.: на проведення поточного ремонту та заміни системи водовідведення в підвальному приміщенні ДНЗ «Дзвіночок», на оплату послуг по встановленню блискавозахисту та заземлювачів в ДНЗ «Дзвіночок», на поточний ремонт підлоги приміщення Здолбунівського міського клубу Здолбунівської міської ради.

Крім того, було розглянуто питання збільшення видатків спеціального фонду районного бюджету на капітальний ремонт пішохідної доріжки у селі Здовбиця від вул. Мізоцька до ДНЗ «Ромашка» та виділення коштів на будівництво освітлення міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території дитячо-юнацької спортивної школи в м. Здолбунів по вулиці Яворницького.

Посилання