Про звернення депутатів  Здолбунівської районної  ради Рівненської області до Президента України щодо недопущення  реалізації так званої «формули Штайнмайєра»

У К Р А Ї Н А
ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ
          (сьоме скликання)              
Р І Ш Е Н Н Я 

від 23 жовтня 2019 року                                               №727

Про звернення депутатів 
Здолбунівської районної  ради Рівненської області
до Президента України щодо недопущення 
реалізації так званої «формули Штайнмайєра»

 

Розглянувши звернення депутатських   фракцій Здолбунівської районної ради до Президента України Володимира Зеленського   щодо недопущення реалізації так званої «формули Штайнмайєра», яка є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні, керуючись Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, районна рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Схвалити текст звернення депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Президента України Володимира Зеленського щодо недопущення реалізації так званої «формули Штайнмайєра» (текст звернення додається).
2. Направити рішення в Офіс Президента України .
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей (Ковальчук В.В.)
  Голова ради                                                                  О.Дацюк

 

                                                                                                                                      Звернення

                                                                                     депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області

                                                               до Президента України недопущення реалізації так званої «формули Штайнмайєра»

Ми, депутати Здолбунівської районної ради  Рівненської області заявляємо про те, що анонсований 1 жовтня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським документ, підписаний учасниками тристоронньої контактної групи у Мінську з реалізації так званої «формули Штайнмайєра» є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні.
Збройна агресія Російської Федерації розпочалася з неоголошених і прихованих вторгнень на територію України підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, а також шляхом організації та підтримки терористичної діяльності, призвела до створення окупаційних адміністрацій у окремих районах Донецької та Луганської областей, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.
Незважаючи на те, що тимчасова окупація Російською Федерацією частини територій України, не створює для Російської Федерації жодних територіальних прав, а діяльність збройних формувань Російської Федерації та окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях суперечить нормам міжнародного права, Російська Федерація як держава-окупант завжди прагнула легітимізувати створені нею в у окремих районах Донецької та Луганської областей незаконні органи влади.
Внаслідок реалізації так званої «формули Штайнмайєра» ми саме і отримаємо легітимізацію та тривале консервування терористичних окупаційних адміністрацій у окремих районах Донецької та Луганської областей через проведені вибори. Пізніше плануватиметься номінальне “повернення” вказаних територій до складу України. Враховуючи поведінку окупаційних військ та дії офіційного Кремля немає жодних причин вважати, що відбудеться контроль над всією ділянкою українсько-російського кордону.
У подальшому проведення наступних виборів до українського парламенту остаточно закріпить присутність представників терористичних окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні.
Все вищевказане стане можливим опісля імплементації нового законодавства про особливий статус та відповідних змін до Конституції.
У підсумку, разом з паралельним послабленням санкцій західного світу це означатиме перемогу Росії і поразку України.
Ми депутати Здолбунівської районної  ради Рівненсьої області рішуче заперечуємо спроби вищого політичного керівництва України через реалізацію так званої «формули Штайнмайєра» розміняти перспективи Української державності на примарний мир ціною приниження з колишньою метрополією, що у підсумку знову зробить Україну частиною Росії.
Закликаємо усі патріотичні сили представлені у Верховній Раді України заблокувати нову редакцію закону України про особливий статус Донбасу та узаконити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях у окремих районах Донецької та Луганської областей.
Ні капітуляції!

Схвалено
рішення Здолбунівської районної
ради від 23 жовтня 2019 року №727

 

Посилання