Про приватизацію (відчуження) майнового комплексу та земельної ділянки, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району та перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної

                                                                                                                             У К Р А Ї Н А
                                                                                                          ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                                                                                   РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                                                                       (сьоме скликання)

                                                                                                                             РІШЕННЯ

       від 23 жовтня 2019 року                                                         № 724         

Про приватизацію (відчуження) майнового комплексу та земельної ділянки,

що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району та

перебуває на балансі комунального некомерційного

підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»    

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення районної ради від 31.07.2019 № 698 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району, що підлягають приватизації», за погодженням з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:
1.   Здійснити приватизацію (відчуження) майнового комплексу (який складається  з будівлі поліклініки, будівлі котельні та будівлі гаража, балансовою вартістю 1375322,00 грн) та земельної ділянки площею 0,1975 га, вартістю відповідно до експертного висновку 309528,00 грн, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району та перебувають на балансі комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» і знаходяться за адресою: м.Здолбунів, вул.І.Гончара, 25, шляхом продажу на аукціоні з умовами, а саме: без зміни цільового призначення вищезгаданого майнового комплексу та земельної ділянки.
2. Визначити Рівненську товарну біржу організатором аукціону з продажу об’єктів приватизації, вказаних у п.1 рішення.
3.   У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, приватизацію об’єктів, вказаних у п.1 рішення, здійснити шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.
4.   Доручити голові районної ради укласти договір з Рівненською товарною біржею, укласти договір купівлі-продажу з переможцем аукціону або шляхом викупу у випадку, передбаченому п.3 цього рішення, вчиняти інші дії з метою забезпечення виконання цього рішення, в тому числі,  шляхом видання відповідного розпорядження, затверджувати протоколи аукціонної  комісії.
5. На переможця аукціону покласти зобов’язання по відшкодуванню витрат, пов’язаних з підготовкою та проведення аукціону.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

 

Голова ради                                        О.Дацюк

 

Посилання