Оголошення про формування конкурсної комісії

                                                                                                              Оголошення про формування конкурсної комісії

Дата оприлюднення оголошення:28.10.2019 року

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, рішення Здолбунівської районної ради від 31.07.2019р. №691 «Про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району» та рішення Здолбунівської  районної ради від 23.10.2019р. №706 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради в новій редакції», Здолбунівська районна рада  оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади  керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня»  Здолбунівської районної ради.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  •  представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються у приймальню районної ради  за адресою: м. Здолбунів , вул. Грушевського,14 у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту публікації цього оголошення - по 12 листопада 2019 року включно.

Громадським об’єднанням для розгляду пропозиції необхідно подати:

  • заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;
  • рішення повноважного органу щодо делегування представника;
  • документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання; копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.

 

Посилання