01 грудня у Будинку культури цементників Здолбунова відбувся захід присвячений Дню людей з інвалідністю “Діти для дітей”.

Діток прийшли привітати голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, заступник голови райради Олександр Бухало, в.о. голови райдержадміністрації Леонід Власюк, секретар міської ради Валентина Капитула та настоятель Свято-Петро-Павлівського храму отець Віталій.
Олег Дацюк подякував керівнику громадської організації Тетяні Ярмолюк за її турботу та опіку над дітками з особливими потребами, яку вона виконує самовіддано та з любов’ю й вручив їй Подяку Здолбунівської районної ради за активну громадську діяльність, відданість справі, допомогу і підтримку дітей з особливими потребами та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Валентина Капітула в особі пані Тетяни нагородила Почесною грамотою громадську організацію “Батьків дітей з інвалідністю “Джерело життя”. Також Тетяну Ярмолюк за її роботу відзначили й батьки діток з особливими потребами.
З нагоди цієї події вихованці організації мали змогу відчути себе маленькими моделями й продемонструвати присутнім дитячий одяг, наданий для цього заходу місцевими підприємцями. Також малечу привітали вихованці танцювальних колективів міста Здолбунова. А дорослі охоче взяли участь у благодійному аукціону, де були виставлені лоти, створені руками людей з особливими потребами (як дорослих, так і малечі та їх батьків). Вилучені з аукціону кошти підуть на розвиток громадської організації “Батьків дітей з інвалідністю “Джерело життя”.

 

 

 

Посилання