Національне агентство державної служби запустило дослідну експлуатацію інформаційну систему управління людськими ресурсами PoClick.

У систему вже завантажено реальні дані кадрового обліку НАДС і здійснюються типові процедури. У 2020 році на використання системи мають перейти всі міністерства, а згодом й усі державні органи в Україні.

До системи PoClick вносяться всі відомості про всіх, хто має сьогодні статус держслужбовця, від їхніх завдань та обов'язків до розміру заробітної плати. Запуск такої системи дозволить оцифрувати діяльність близько 200 тис. осіб, які працюють в органах влади.

Керівництво цього проєкту зазначає, що впровадження системи потребує величезної навчальної і роз'яснювальної роботи. На першому етапі в системі PoClick буде створена структура ЦОВВ, заведені особові картки, налагоджено документообіг.

На другому етапі буде додано функціонал KPI для кожного співробітника, а також облік навчання держслужбовців.

Згодом доступ до даних системи буде публічним, але без розкриття персональних даних. Наприклад, кожен охочий зможе побачити середню заробітну плату по підрозділу міністерства чи відомства, а от дані про кожного окремого чиновника будуть доступні лише його керівнику та службі персоналу. З цією метою буде створено публічний портал, схожий на модулі аналітики, які використовують в системі ProZorro та ProZorro.Продажі.

Посилання