Про надання згоди на приймання-передачу у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району об’єкта будівництва «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Рівненська обл.,Здолбунівський р-н, с.Здовбиця, вул

Оприлюднено 20.12.2019 р.

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

          (сьоме скликання)             

РІ Ш Е Н Н Я

        • від 20 грудня 2019 року                                                         № 763    

Про надання згоди на приймання-передачу у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району об’єкта будівництва «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с.Здовбиця, вул.Шкільна»

 

            Відповідно до статей 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до листа Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації від 18.12.2019 №2072/07-11/19, за погодженням  з постійними комісіями  та президією районної ради, районна рада

                                                                       ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на приймання-передачу об’єкта будівництва «Нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; Рівненська обл., Здолбунівський р-н, с.Здовбиця, вул.Шкільна» вартістю 9272077,00 грн (дев’ять мільйонів двісті сімдесят дві тисячі сімдесят сім гривень 00 коп.), у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району.

2. Балансоутримувачем вищевказаного об’єкта будівництва визначити комунальне некомерційне підприємство «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги».

3. Доручити комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» провести приймання вищевказаного об’єкта на свій баланс та  в управління від Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації у порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації після оформлення відповідних документів внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Здолбунівського району та подати Здолбунівській районній раді на затвердження.

5. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника голови  райдержадміністрації Власюка Л.П.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

Голова ради                                                                                                                       О.Дацюк

Посилання