Про контракт з директором комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради

Оприлюднено 23.12.2019 р.

 

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

          (сьоме скликання)             

РІ Ш Е Н Н Я

        • від 20 грудня 2019 року                                                         № 737

Про контракт з директором комунального некомерційного

підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня»

Здолбунівської районної ради

 Враховуючи подання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття  посади керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня»  Здолбунівської районної ради, відповідно до рішення Здолбунівської районної ради від 31.07.2019р. №691 «Про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Здолбунівського району» та рішення районної ради від 23.10.2019р. №706 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради в новій редакції", керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №792  «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я»,  та  від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією районної ради, згідно з поданою заявою, районна  рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Укласти контракт з Лепехою Володимиром Борисовичем на посаді директора комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня»  Здолбунівської районної ради на термін з 21 грудня 2019  року по 20 грудня 2024  року, додається.
  2. Доручити голові районної ради підписати контракт з Лепехою Володимиром Борисовичем  на посаді директора комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня»  Здолбунівської районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики,  фізкультури і спорту (Єнич Н.А.) та постійну комісію з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (Пасічник М.В.).

                Голова ради                                                   О. Дацюк

 

 

 

 

Посилання