Про районну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка» Здолбунівської районної ради на 2020-2022 роки

Оприлюднено 23.12.2019р.

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

          (сьоме скликання)             

РІ Ш Е Н Н Я

 

        • від 20 грудня 2019 року                                                         № 739     

 

Про районну програму фінансової підтримки

комунального некомерційного підприємства

«Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка»

Здолбунівської районної ради на 2020-2022 роки

 

            З метою впровадження в діяльності комунального некомерційного підприємства стоматологічної допомоги та стоматологічних медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення, здійснення іншої діяльності в сфері охорони здоров’я, необхідної для належного забезпечення профілактики, діагностики і лікування захворювань зубо-щелепової системи,  іншої діяльності, на підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка» Здолбунівської районної ради на 2020-2022 роки (далі – Програма),  додається.

2. Фінансовому управлінню Здолбунівської районної державної адміністрації при формуванні та перегляді показників районного бюджету в межах фінансових ресурсів передбачити видатки на реалізацію Програми.

3. Рішення набирає чинності з дати державної реєстрації комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська районна стоматологічна поліклініка» Здолбунівської районної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів (Жовтанюк І. Б.) та постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту (Єнич Н. А.).

Голова ради                                                                             О. Дацюк

Посилання